KIDS WONDERLAND

aktīvās atpūtas festivāls bērniem un ģimenēm    

       Kids Wonderland  ir iespējams viens no taviem šīs vasaras brīvdienu atpūtas galamērķiem, uz kurieni doties kopā ar visu ģimeni. Jautras un interesantas aktivitātes visas dienas garumām visām vecuma grupām. Bērni būs sajūsmā!

          Pasākuma galvenais notikums ir ģimeņu stafetes, jeb saliedēšanās aktivitātes, kurās drīkst piedalīties visi ģimenes locekļi.  Ģimenes sacentīsies par “Sportiskākās ģimenes” titulu pilsētā – būs jāsacenšas gan individuāli, gan visai ģimenei kopā.

         Bet pašas sacensības nav galvenais, svarīgi ir kopā pavadītais laiks ar ģimeni. Bērni visas dienas garumā varēs atpūsties neskaitāmās piepūšamajās atrakcijās, vai ballēties putu un burbuļu diskotēkās. Lāzertags arī būs, bērni šo moderno izklaidi īpaši novērtēs.

    Īpaši aicinam arī uz dīdžeja apmācību meistarklasi ballīšu zonā, iepazīstot mūsdienu tehnoloģijas.

         Toties māmiņas varēs baudīt nesteidzīgu atpūtu māmiņu teltī, kur bērniem paredzēts rotaļu laukums un interesantas radošās aktivitātes un balvas no atbalstītājiem.

         Un visbeidzot, vīriem būs sava Airsoft šautuve sadarbībā ar “MilitaryShop”. Būs pieejams aplūkot un pat izmēģināt roku šaušanā ar airsoft pistoli – snaiperi.

   Tāpat vīri ar dēliem droši var doties pakarot lāzertaga poligonā ar škēršļiem, mēģinot uzvarēt pretinieku komandu, ieņemot viņu bāzi.

 

         Piedalies lielajā ģimeņu  STAFETĒ  vai atpūties, un izbaudi pasākumu atmosfēru visas dienas garumā. Būs pieejama ēdināšana, kā arī bērniem būs iespēja nopirkt cukurvati, popkornu un saldējumu.

 

Pasākums tiks atklāts 12:00 ar ģimenes stafetēm. Tāpēc droši “Ģimeņu stafetēs” ierodamies vienas krāsas krekliņos, vai ar citu, Jūsu ģimenes atpazīšanas atribūtiku. Balvu fonds visas dienas garumā  no mūsu atbalstītājiem 300 Eur vērtībā. Ar dalības nolikumu un reģistrāciju stafetēm var iepazīties mūsu mājaslapā www.kidswonderland.lv

 

Biļetes pērc internetā www.ticketpoint.lv un pasākuma dienā uz vietas.

Jubilāriem ieeja bez maksas.

Sponsori:

         Zīmols “Happy”, mantas vīriem “Militaryshop.lv un Airsoftlatvia.lv”, kokmateriāli “Rino Grupa”,  izklaides parks “Ab park”, akciju sabiedrība “Aldaris”, peintbola parks “Pif Paf”, bāze pasākumu nomas tehnikai, precēm un pakalpojumiem “Stage Fiesta”

                          

              

          Biļetes, vairāk info un pieteikšanās ĢIMEŅU STAFETEI  mūsu mājaslapā:          

                                               www.kidswonderland.lv

__________________________________

Jaunumi un vairāk info par katru pasākumu atsevišķi tiks publicēti socialājā vietnē fecebook pasākuma sadaļās, tāpēc droši pieseko pasākumam. Tiekamies pasākumos visā Latvijā.Ogre – 13.jūlijs – 11:00 – Pilsētas lielais stadions – seko jaunumiem pasākuma sadaļā –> FACEBOKĀ
Dobele – 14.jūlijs – 11:00 – Ķestermeža estrāde – seko jaunumiem pasākuma sadaļā –> FACEBOKĀ
Talsi – 27.jūlijs – 11:00 – Sauleskalna estrāde – seko jaunumiem pasākuma sadaļā –> FACEBOKĀ
Preiļi – 10.augusts – 11:00 – Pilsētas pludmale – seko jaunumiem pasākuma sadaļā –> FACEBOKĀ
Salaspils – 11.augusts – 11:00 – Pif-Paf parka laukums (7 min no Salaspils) – seko jaunumiem pasākuma sadaļā –> FACEBOKĀ
Madona – 17.augusts – 11:00 – Brīvdabas estrādes – seko jaunumiem pasākuma sadaļā –> FACEBOKĀ
Rēzekne – 18.augusts – 11:00 – J.Raiņa parka estrāde – seko jaunumiem pasākuma sadaļā –> FACEBOKĀ
Rīga – 24.augusts – 11:00 – Drifta Halles pagalms – seko jaunumiem pasākuma sadaļā –> FACEBOKĀ
Liepāja – 25.augusts – 11:00 – Daugavas stadiona sintētiskais laukums (Jūrmalas parks 4) – seko jaunumiem pasākuma sadaļā –> FACEBOKĀ