KIDS WONDERLAND
2019.gada sezonas
aktīvās atpūtas festivāla bērniem un ģimenēm nolikums

1. Uzdevums.
Interesanti un jautri pavadīt laiku kopā ar ģimeni.

2. Norises vieta.
KIDS WONDERLAND pasākumi visā Latvijā.

3. Spēļu vadība.
Sacensības organizē KIDS WONDERLAND, info par stafešu nolikumu, Sanita, tel.29214208.

4. Dalībnieki.
KIDS WONDERLAND apmeklētāji, komandas locekļu skaits 2 – 7 dalībnieki.

5. Sacensību programma.
11:00 – Ieeja pasākumā, reģistrācija un stafetes šķēršļu iepazīšana.
12:00 – Kopīgā iesildīšanās stafetei un stafetes atklāšana
12:20 –16:00 – Ģimeņu stafetes.
16:00 – Rezultātu apkopošana.
16:10 – Fināls ģimeņu stafetēs un apbalvošana.
Balvu fonds no sacensību sponsoriem 300 eur apmērā.
Visas aktivitātes dalībniekiem ir bez papildus maksas.

6. Sacensību apraksts un mēŗķis.
Kopumā vairāki šķēršļu posmi, kuri jāizpilda secīgi pēc kārtas uz laiku kopsumā. Izpildot stafeti, katrai komandai tiks iedots stafetes kociņš – tenisa bumba, kurš pēc attiecīgā posma pabeigšanas jānodod nākamajam komandas loceklim. Stafetes posmos, to izpildi var izvēlēties, kurš no ģimenes locekļiem to veiks, un kurš to spēs visātrāk izpildīt. Būs stafešu posmi, kuros jāpiedalās diviem dalībniekiem, piemēram, kā skriešana pičpaunā. Tāpēc esam attapīgi, skrējēju liekam spēcīgāko un pičpaunā ņemam vieglāko. Tas attiecas uz jebkuru stafešu posmu, ka svarīgi ir izvēlēties, kurš no ģiemnes ir visveiklākais tā izpildē. Stafešu posmi katrā no pilsētām būs pielāgoti pasākuma vietai un var atšķirties. Vidējais stafešu izpildes laiks ir ap 1-2 min., izskrienot visus škēršļu posmus.
Pusfinālā sacentīsies 4 ģimenes ar labāko finiša laiku, finālā – divas ātrākās no pusfināla komandām par 1.vietu un divas pārējās par 3.vietu.

7. Pieteikumi.
Ģimeņu pieteikumi reģistrācijai www.kidswonderland.lv mājas lapā vai pasākuma dienā uz vietas. Limits 100 komandas, priekšroka tām ģiemenēm, kuras pirmās reģistrējušās internetā. Uz vietas jāpārliecinās par savu reģistrāciju pie tiesnešu galda.

8. Apbalvošana.
Tiek apbalvotas četras ātrākās komandas. Kopējais balvu fonds 300 eur apmērā. Komandām tiks izsniegti diplomi un KIDS WONDERLAND kauss.